W listopadzie 2020 już po raz dwudziesty organizowaliśmy w naszej szkole konkurs o świętych. W tym roku był on poświęcony św. Janowi Pawłowi II i jego zawierzeniu Matce Bożej.

Ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce konkurs miał nietypową formę, ale cieszymy się, bo uczestnicy nas nie zawiedli. Do udziału przystąpili uczniowie z jedenastu szkół z terenu powiatu kartuskiego. W kategorii plastycznej zgłoszono dziewiętnaście prac, natomiast w kategorii literackiej dwadzieścia jeden prac.

Jury powołane przez organizatora nagrodziło 15 uczestników. Oprócz nagród rzeczowych ufundowanych przez Państwa Agnieszkę i Rafała Bolduanów, ks. Michała Mazurka – proboszcza parafii pw. Chrystusa Króla Wszechświata w Borowie oraz Starostwo Powiatowe w Kartuzach dodatkową formą promocji laureatów jest wystawa prac konkursowych, którą można obejrzeć w kościele parafialnym w Borowie oraz pokonkursowa publikacja z nagrodzonymi tekstami i pracami plastycznymi.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy nagrodzonym. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia wystawy. Składamy też serdeczne podziękowania fundatorom nagród.

dsc_0158_small.jpg dsc_0161_small.jpg dsc_0163_small.jpg dsc_0166_small.jpg img_0014_small.jpg img_0015_small.jpg
img_0016_small.jpg img_0018_small.jpg img_0019_small.jpg img_0020_small.jpg img_0024_small.jpg

Strona główna