Wycieczka klas II do Zielonej Szkoły w Staniszewie
Dnia 22 maja 2026 r. uczniowie klas drugich wzięli udział w wycieczce do Zielonej Szkoły w Staniszewie. Podczas warsztatów poznali tradycyjną sztukę ręcznego czerpania papieru. W ten sposób przekonali się, jak w łatwy sposób można dać drugie życie zużytym kartkom. Dzieci własnoręcznie stworzyły niepowtarzalny papier ozdobny, wykorzystując serwetki. Dzięki tym zajęciom uczniowie rozwijali kreatywność i…
Czytaj Więcej “Wycieczka klas II do Zielonej Szkoły w Staniszewie” »
























