„Czytanie literatury na dywanie” dla dzieci z Przedszkola w Dzierżążnie
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” Wisława Szymborska Dnia 22.06.2026r. odbyły się ostatnie zajęcia edukacyjne na temat „Czytanie literatury na dywanie” dla dzieci z Przedszkola w Dzierżążnie. Czytania na dywanie odbywały się w poniedziałki przez cały rok szkolny. Były prowadzone przez panią Beatę Babińską – nauczyciela bibliotekarza i uczniów z naszej szkoły….
Czytaj Więcej “„Czytanie literatury na dywanie” dla dzieci z Przedszkola w Dzierżążnie” »
























